Nahlášená závada
Nahlášeno:
07.04.2019 v 10:07
Druh:
svislé dopravní značení
Kraj:
Praha
Lokalita:
Odboru 4
Fotky:
1 ks
Popis:
Dobry den,
Vedle našeho hotelu mame ležící značku ..Nevíme kam patří ..
Odpověď:
Řešeno s TSK/ÚMČ Praha 2.